کد خبر : 198419
تاریخ انتشار : پنجشنبه 9 تیر 1401 - 9:15

بازسازی منزل تخصصی از صفر تا صد در تهران با تضمین در اجرا

بازسازی منزل تخصصی از صفر تا صد در تهران با تضمین در اجرا

  انواع دلایل برای بازسازی منزل  بازسازی فضای داخلی منزل می تواند به دلایل متعددی اتفاق بیافتد که از جمله ی آن ها می توان به ایجاد تغییر و تنوع در فضا به دلیل خواست کارفرما و از مد افتادن و قدیمی شدن طراحی داخلی و دکوراسیون منزل و همچنین رفع آسیب های عناصر و

 

انواع دلایل برای بازسازی منزل 

بازسازی فضای داخلی منزل می تواند به دلایل متعددی اتفاق بیافتد که از جمله ی آن ها می توان به ایجاد تغییر و تنوع در فضا به دلیل خواست کارفرما و از مد افتادن و قدیمی شدن طراحی داخلی و دکوراسیون منزل و همچنین رفع آسیب های عناصر و فضاهای مختلف برای بالا بردن عمر ساختمان و سلامت بصری و زیبایی عناصر اشاره نمود . حال هر کدام از این موارد نیز از آنجایی که مراحل و جزییات مختلفی را در منزل هنگام بازسازی تغییر می دهد هزینه های مختلفی را به کارفرما تحمیل کرده و مدت زمان متفاوتی را برای اجرا شدن نیازمند است . برای مثال برای رفع آسیب ها و ایرادات می توان تنها به همین نکته توجه نمود و اگر وسیله و عنصر خاصی در فضا آسیب دیده است به تعمیر آن و یا تعویض آن پرداخت . برای مثال اگر کاغذ دیواری ها به دلیل گذر زمان دچار آسیب شده اند می توان آن ها را با کاغذ دیواری های جدید جایگزین نمود و اگر درب کابینتی در آشپزخانه دچار آسیب شده است می توان آن در را تعمیر و یا تعویض نمود . در این صورت ظاهر منزل مانند روز اول سالم شده و تمامی عناصر و جزییات دارای سلامت می باشند . این نکته خود روی زیبایی خانه نیز تاثیر زیادی می گذارد . 

برای انجام یک بازسازی منزل تخصصی حتما باید به انواع روش های بازسازی ، ترندهای روز دنیا در زمینه ی دکوراسیون و بازسازی ، ترفندهای مختلف برای کاهش هزینه ها و … آگاه بود و به همین دلیل بهتر است که حتما از متخصصین و کارشناسان این کار کمک گرفت . شرکت معماری هیرادانا با داشتن مهندسین و طراحانی خبره و باتجربه توانایی این را دارد که با انواع بودجه ها منزل شما را در انواع سبک ها بازسازی نموده و هم آسیب ها و ایراداتی که به ساختمان و منزل شما در طی سال ها وارد شده را رفع نماید و هم باعث تغییر و ایجاد تنوع در آن بشود . 

جهت مشاهده نمونه پروژه های بازسازی منزل کلیک فرمایید و جهت بازدید و اجرای پروژه خود با شماره ۰۹۱۲۵۷۵۴۹۲۱ در تماس باشید .

بازسازی آشپزخانه 

همانطور که گفتیم بازسازی منزل می تواند به دلایل متعددی اتفاق بیافتد که یکی از این موارد ایجاد تنوع و تغییر در فضاهای داخلی بود . از جمله فضاهایی که تاثیر زیادی روی چگونگی خانه می گذارند آشپزخانه می باشد . آشپزخانه که به طور کلی پخت و پز و موارد مربوطه در آن اتفاق می افتد و ممکن است فضایی برای ناهار خوری نیز باشد به عنوان قلب خانه به شمار رفته و زیبایی آن علاوه بر آنکه روی زیبایی خانه تاثیر می گذارد روی روحیه ی افراد نیز تاثیر زیادی می گذارد . هنگام بازسازی این فضا به کابینت ها به عنوان عنصر اصلی آشپزخانه ، شیرآلات به عنوان جزییات ، کاشی های کف و دیوارها به عنوان پوشش های تاثیرگذار و … باید توجه نشان داد . 

  • کابینت ها

کابینت ها بیشترین فضا را در آشپزخانه گرفته و درواقع می توان گفت به عنوان اصلی ترین عنصر در این فضا شناخته می شود . به همین دلیل در بازسازی آشپزخانه بهتر است که اول از همه به سراغ این قسمت بروید . می توانید با تغییر رنگ کابینت ها ، تغییر درب آن ها و یا به طور کلی تغییر آن ها و جایگزین نمودن کابینت هایی با طرح های جدید و مدرن به طور کلی باعث تغییر در فضای آشپزخانه شوید . 

  • کاشی ها 

کاشی ها که اصولا برای دیوارهای آشپزخانه و فضایی میان کابینت های بالایی و کابنیت های پایینی مورد استفاده قرار می گیرند می توانند دارای طرح های مختلف باشند . این متریال با توجه به اینکه فضای زیادی را در بر نمی گیرد می تواند به راحتی با بودجه ای بسیار کم نیز با کاشی های جدید جایگزین شود و باعث ایجاد تغییر در فضای آشپزخانه شود . امروزه هم کاشی های ساده و تک رنگ و هم کاشی های رنگی رنگی با طرح های دستی نیز روی بورس می باشند و شما با توجه به سلیقه تان در بازسازی منزل خود می توانید هر کدام از این موارد را استفاده نمایید .

  • شیرآلات 

شیرآلات به عنوان جزییات فضای آشپزخانه به شمار می روند و از جمله مواردی هستند که سالم بودن و امروزی بودن آن ها می تواند جلوه ی بسیار شیکی به فضای آشپزخانه ی شما بدهد . با تغییر آن ها با بودجه ی کم و استفاده از شیرآلات مدرن و امروزی در بازسازی منزل خود می توانید کار را حرفه ای تر به اتمام برسانید و از لوکس و شیک شدن نتیجه ی کار خود مطمئن باشید . 

بازسازی نشیمن و هال

نشیمن و هال به عنوان فضاهای عمومی و نیمه خصوصی خانه شناخته می شوند که در وسط خانه بوده و دیگر فضاها در اطراف این ها می باشند . به همین دلیل بازسازی این فضاها می تواند تغییر اساسی و زیادی را در منزل باعث شود . در بازسازی این گونه فضاها باید به مواردی مانند چگونگی مبلمان ، چگونگی پرده ، کفپوش ها و دیوارپوش ها ، لوسترها و منابع نور ، عناصر تزیینی و تمامی موارد دیگر توجه نشان داد . 

  • مبلمان و پرده و …

مبلمان اصلی ترین عناصر در این فضاها شناخته می شوند و به همین دلیل کوچکترین تغییر در آن ها تاثیری بزرگ در فضا می گذارد . با تغییر کوسن ها ، تغییر پارچه ی مبلمان و در صورت محدود نبودن بودجه تغییر کلی مبلمان می توان تضمین نمود که فضا به طور کلی تغییر کرده و حس و حالی جدید در آن ایجاد می شود . نکته ای که باید در نظر گرفت این است که هر گونه تغییر در رنگ مبلمان باید حتما در رنگ پرده ها نیز اعمال شود چرا که این عناصر باید با یکدیگر هارمونی ایجاد کرده و به هم بیایند وگرنه روی زیبایی محیط تاثیر عکس خواهند گذاشت .

  • کفپوش ها و دیوارپوش ها

کفپوش ها و دیوارپوش ها هم روی رفاه افراد و هم روی زیبایی محیط تاثیر زیادی دارند . امروزه بیشتر از پارکت های چوبی برای کف فضاها استفاده می شود و در صورتی که منزل شما دارای این کفپوش ها می باشد می توانید تنها به تعمیر آن ها و رفع آسیب هایشان بپردازید . برای دیوارپوش ها نیز می توان به تغییر رنگ دیوار ، تغییر طرح کاغذدیواری ها و یا استفاده از روش های جدیدتر مانند پتینه کاری و بتونه کاری استفاده نمایید تا حس و حالی جدید به فضا ببخشید . 

  • منابع نور

منابع نوری که باعث روشنایی محیط می شوند می توانند روی زیبایی نیز تاثیر بگذارند . در بازسازی منزل می توانید به این مورد توجه نموده و از لوسترها و چراغ های آویزان با طرح های جدیدتر برای سقف و دیوارهای خود استفاده کنید . در این صورت هم فضا جلوه ی نوری جدیدی خواهد گرفت و هم این موارد به عنوان عناصر تزیینی تاثیر بیشتری روی زیبایی فضاها خواهند گذاشت . 

  • عناصر تزیینی 

یکی از جمله مزیت های عناصر دکوراتیو این است که تنها با جابجایی آن ها و ایجاد تغییرات جزیی در آن ها می توان به طور کلی حس و حال فضا را عوض نمود . برای مثال با تغییر قاب عکس ها و تابلوها و یا با جابه جایی آن ها و طرز چیدمانشان روی دیوارها می توان تغییر زیادی را در فضا ایجاد کرد . 

بازسازی اتاق خواب

برای بازسازی فضاهای خصوصی مانند اتاق خواب باید موارد مختلفی را در نظر گرفت . اما مهمترین این موارد جنسیت کسی که از اتاق استفاده می کند ، سن وی و سلیقه ی شخص می باشد . درواقع این فضا فضای شخصی آن فرد می باشد و هر چقدر که به سلیقه و خواسته های وی نزدیک تر باشد میزان رضایت او از بازسازی بیشتر خواهد بود . در این فضا در صورت بزرگ شدن فرد می توان تخت خواب را تغییر داد ، به تغییر میز و مبلمان و حتی عناصر تزیینی و دکوراتیو نیز می توان فکر نمود . تغییر رنگ نیز می تواند تاثیر زیادی روی جلوه ی فضا بگذارد . 

بازسازی سرویس بهداشتی و حمام 

سرویس بهداشتی و حمام از آن دسته فضاهایی می باشند که در ساختمان های قدیمی بسیار پیش پا افتاده طراحی شده اند . در صورتی که امروزه می توان این فضاها را جز شیک ترین فضاهای خانه قرار داد . با تغییر کفپوش و دیوارپوش ، تبدیل روشویی های ایستاده ی قدیمی به روشویی های مدل جدید و کابینت دار ، تغییر در فضای حمام و ایجاد کابین دوش و استفاده از آینه های دکوراتیو در فضای روشویی و طراحی فضاهایی برای نگهداری حوله و وسایل بهداشتی و … می تواند از جمله کارهایی باشد که می توان در بازسازی در این فضاها انجام داد و باعث بالا رفتن کیفیت آن ها شد . 

کلام آخر

شما می توانید برای سپردن پروژه بازسازی منزل و بازسازی ساختمان خود به شرکت معماری هیرادانا با دفتر این شرکتاز طریق شماره ۰۹۱۲۵۷۵۴۹۲۱ تماس بگیرید و همچنین نیز می توانید به آن مراجعه کرده و به صورت مستقیم بعد از مشورت با مهندسین این شرکت پروژه را به آن ها با خیالی راحت سپرده و منتظر نتیجه ی با کیفیت آن بمانید . تمامی نمونه کار ها در بخش پروژه ها در سایت www.hiradana.com  موجود میباشد .

 

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

زیرنویس